Müşteri Hizmetleri

0533 039 61 94


Sarmısak Çayının Faydaları

                                                 

İçindekiler Nelerdir?

1 kutu içerisinde 30 adet süzen çay poşeti yer almaktadır. 1 kutuda 30 tane bulunmaktadır... İçeriğinde; Sarımsak, Sinirli Ot, Çoban Çökerten, Zencefil, Funda Yaprağı ve Biberiye yer almaktadır.

Ürünümüz;
"Hap veya Kapsül değil çay formundadır. Güvenle Kullanabilirsiniz!"

                                                                                   

Angeline Jolie'nin sırrı; sarımsak çayı... % 100 Orjinal, Faturalı, Hediyeli...
Garlic Tea; % 100 doğal içeriğiyle güvenle kullanabileceğiniz özel formüllü bitkisel bir çaydır. Amerikada Angeline Jolie'nin başı çektiği ünlü isimlerin sarımsaklı çay içtiklerini açıklamaları üzerine bir anda popüler olan garlic tea çay bir tıkla kapınızda... Ürünümüzün, kokusu ve tadı kesinlikle rahatsız edici değildir. GarlicTea Çayın tadı ve kokusu diğer bitki çayları gibidir. Kesinlikle içen kişiyi rahatsız etmeyecek boyutta çok hafif bir sarımsak kokusu bulunmaktadır. Sağlığınızı riske atmamak ve herhangi bir maduriyet yaşamamak için kesinlike faturalı ürün kullanın! Faturasız ürünleri kargodan kabul etmeyin!

Bitkisel ve doğal yollarla zayıflama konusunda uzman olan Dr. Ender Saraç, bizlere kısa sürede en doğal ve kalıcı yoldan zayıflamak için kullanılabilecek sarımsak çayı tarifini değişik seferlerde tv programlarında vermişti. Bir çok TV programında bahsettiği içeriğe sahip olan sarımsak çayı ile 1 aylık süre sonunda değişime gözlerinizle tanık olun. 

Angelina Jolie'ye de 1 ayda 10 kilo verdiren bitkisel çay olarak lanse edilen sarımsak çayı sadece yağ yakıcı ve zayıflatan bitkisel etkisi ile fayda sağlamıyor, aynı zamanda kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskini neredeyse yok ediyor. Karaciğer hastalıkları ile diyabete iyi geliyor. Vücuttan ödem sökücü bitki çayı grubuna da dahil olan Ender Saraç Sarımsak Çayı sindirimi çalıştırıyor ve metabolizmayı da hızlandırıcı etki yapıyor. Diğer yandan yağ yakıcı etkisi olan zencefille birlikte kullanıldığında hem selülitlere ve bölgesel yağlara iyi geliyor ve tokluk hissi sağlıyor. 

 

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :