Müşteri Hizmetleri

0533 039 61 94


Fat Block Zayıflama Tableti

Fat Block, Zayıflama ilacı, Zayıflama Tableti, Zayıflama Hapı, Fat, Block, Aytuğ kolankaya, dr, 

Kayseri’den Ayfer Solum verdiği kilolar sayesinde istediği bedene düşmeyi başardı. Az yese de kilo aldığını dile getiren Ayfer Solum, giyecek kıyafet bulmakta zorlanıyordu.

Şimdi ise istediği kıyafetleri giyebilmenin mutluluğunu yaşıyor.

Peki, yağları vücudunuzdan atılmasını sağlayan Captoglicolipid™ nedir ve nasıl çalışır?

Fatblock Sağlık Bakanlığı izni ile satışa sunulmuş benzersiz zayıflama ürünüdür. Gıdalarla alınan yağların emilmeden %40 kadarını atar.

Bu sayede vücudunuz ilk başta bölgesel olarak fazla yağları yakmaya başlar. Fat-Block® kullanıldığı süre boyunca ideal kilonuza ulaştıktan sonra daha çok zayıflamanızı da önler ve ideal kilonuzu kontrol etmenizi sağlar.

Çift Katmanlı Double Özelliği ile Yüksek Performans
Fat Block® Captoglicolipid™ isimli özel bir etkin madde karışımı içeren Klas IIa bir tıbbi cihazdır. Son teknoloji çok katmanlı bu tablet chitosan ve askorbik asidi özel bir oranda içermektedir.

 

Double (iki katlı) formu ile hem yağ tutucu hem de fiber özelliği kişilerin kilo verme sürecini kolaylaştırmaya yardımcıdır.

“İnceliğin formülünü keşfedin”

FAT BLOCK YEMEKLER İLE BİRLİKTE ALINAN AŞIRI YAĞLARIN
EMİLİMİNİ ÖNLEDİĞİ KANITLANMIŞTIR.

ProDigest laboratuvarlarında yapılan araştırmada besin ile birlikte alınan yağların %40’a kadar olan kısmını Captoglicolipid™ benzersiz şekilde önler ve vücuttan atılımını sağlar.

Rapor detayları ve ingilizce tam metin için tıklayın.

CaptoglicolipidYağ Bağlayıcı Özelliklerinin Gözden Geçirilmesi

Captoglicolipid™ içeriğindeki Chitosan, Karides gibi deniz kabukluların kabuğundan elde edilen polisakkarit yapısında bir bileşendir. Uzun yıllardır İlaç ve Gıda Sanayisinde son derece yaygın kullanım bulan chitosan son zamanlarda yağ bağlayıcı özelliği sayesinde obeziteyi önlemeye yardım amaçlı da kullanım görmeye başlamıştır.

Bunun başlıca nedeni yağ emilimini önleyen en etkin fiberin chitosan olmasıdır. Ayrıca Chitosan’ın bu yağ emici özelliği sitrik asit veya askorbik asit (Vitamin C) gibi asitler ile arttırılabilir. Yapılan klinik çalışmaların tamamında yan etki açısından güvenli bulunmuştur.

Fat-Block Bilimsel Raporlar
Chitosan gerçekten sıradışı bir yağ bağlayıcısıdır, bunu kimyasal olarak anlatacak olursak chitosan yağları bağlayabilen bir amino polisakkarittir bu sayede yağları midede bağlayarak sindirim siteminden emilmesini önlerler. Bu sayede yağların kan dolaşımına geçmesine engel olunur.

Yağların yüksek oranda kan dolaşımına geçmesi yüksek kolesterol, kalp ve dolaşım hastalıkları gibi tablolara neden olabileceği gibi obezitenin önlenmesi açısından da son derece önemlidir. Bu yağ emilimini önleyici etki sadece zayıflama açısından değil aynı zamanda optimum sağlığın korunması açısından da son derece önemli bir yere sahiptir.

 
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :